Sztuka sprzedaży i zamykania transakcji

Sztuka sprzedaży i zamykania transakcji

Kiedy masz biznes, jest w nim wiele dobrych rzeczy, ale także wiele pułapek, jeśli jesteś niedoinformowany. Możesz jednak uniknąć pułapek, wykonując swoje badania. Oto kilka świetnych pomysłów, które pomogą Ci stworzyć doskonałą firmę domową.

Zawsze odliczaj spotkania klientów od podatków, gdy wiążą się z wydatkami, takimi jak lunch lub inne formy rozrywki. Wszelkie takie koszty są ogólnie postrzegane jako niezbędne i uzasadnione wydatki biznesowe. Upewnij się jednak, że odliczasz jedynie wydatki wynikające z zajmowania obecnych lub potencjalnych klientów.

Budowanie biznesu w domu jest zabawne, choć trudne. Powinieneś zacząć od znalezienia własnej niszy. Spróbuj znaleźć coś, w czym jesteś dobry i masz już wiedzę. Poświęć wystarczająco dużo czasu na zbadanie swojej niszy, zanim zaczniesz. Bądź pewny, że w miarę możliwości współpracuj z innymi przedsiębiorcami z branży domowej.

Staraj się oferować zachęty, które mogą budować Twoją wiarygodność wśród klientów. Pozwoli to również poprawić reklamę ustną. Utrzymanie lojalności od klientów przyniesie ogromne zyski w dłuższej perspektywie.

Utwórz biznesową listę mailingową do wysyłania direct mail. Upewnij się, że twoja komunikacja pozostaje poniżej poziomu spamu. Wiele list mailingowych do wykorzystania w reklamach i specjalnych promocjach dla niektórych nowych produktów. Lub użyj go do wysyłania do nich odpowiednich treści i informacji; i dołącz także kupon. Dodaj obszar rejestracji w swojej witrynie, aby ludzie mogli dołączyć do Twojej listy.

Upewnij się, że obliczasz kwotę, którą musisz zapłacić, aby rozpocząć, gdy zaczniesz tworzyć firmę w domu. Podczas gdy koszty prowadzenia działalności gospodarczej w domu mogą być znacznie niższe niż w przypadku innych rodzajów działalności, nadal posiadanie biznesu tego rodzaju kosztuje pieniądze. Nie marnuj pieniędzy, nie wiedząc, czego potrzebujesz.

Porozmawiaj z prawnikiem przed założeniem firmy. Prawa rządzące firmami domowymi mogą być różne w różnych stanach. Jeśli skonsultujesz się z prawnikiem, poznasz prawa obowiązujące w twoim stanie i to, co musisz zrobić, aby upewnić się, że nie znajdziesz się w gorącej wodzie.

Wyznacz przestrzeń w domu, aby służyć jako wydzielony obszar roboczy. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca w domu, aby wszystko uporządkować. Wyznaczony obszar dla Twojej firmy zapewni porządek, jeden z kluczy do zapewnienia sukcesu.

Nie myśl, że będziesz bogaty z dnia na dzień, bądź realistą. Czy twój produkt lub usługa ma wartość i długowieczność? Czy możesz prowadzić swój biznes bez uszczerbku dla etyki pracy?

Aby uzyskać maksymalne odliczenia biznesowe, gdy czas podatkowy się rozejdzie, skonsultuj się z księgowym. Przed rozpoczęciem pracy przedyskutuj swoją firmę ze swoim księgowym. Wydatki na przejazdy, gaz i miejsca pracy to tylko kilka rzeczy, które można odliczyć.

Dąż do profesjonalnego wyglądu online. Posiadanie strony internetowej, która nie wygląda legalnie, może być wskazówką dla potencjalnych klientów, którzy mogą odejść natychmiast. Poświęć trochę czasu na przeglądanie innych profesjonalnie zaprojektowanych stron internetowych, aby uzyskać pomysły na własne.

Znajdź innych, którzy są właścicielami firm domowych i zobacz, czy są zainteresowani wzajemną umową o reklamę. To nie tylko sprawia, że ​​Twoja witryna jest widoczna dla szerszej publiczności, ale ma dodatkową zaletę, jeśli chodzi o poprawę pozycji w rankingach wyszukiwarek. Daj swojej firmie odpowiednią reklamę i wyraźnie wskaż linki do Twojej witryny.

Pozostaw otwarte linie komunikacyjne i daj wszystkim konsumentom szansę dotarcia do Ciebie w razie potrzeby. Śledzenie zapytań klientów, szczególnie, czy klient kupił produkt po przesłaniu pytania. Istnieje możliwość, że ich zakup był wynikiem twoich odpowiedzi i możesz nauczyć się powtarzać te same wyniki z każdym ciekawym gościem.

Powinieneś dowiedzieć się, gdzie możesz zlokalizować grupę docelową w swojej okolicy i znaleźć sposoby na bezpośredni marketing. Chociaż można skutecznie zwiększyć bazę klientów za pośrednictwem Internetu, nie zapomnij skorzystać z możliwości marketingowych za pośrednictwem tradycyjnych metod offline. Konfigurowanie wyświetlaczy na małych imprezach społecznościowych lub sprzedaż w obszarach docelowych może być świetnym sposobem na pozyskanie nowych klientów.

Upewnij się, że twoje ceny są konkurencyjne w stosunku do innych graczy na rynku. Zapewni to, że będziesz z nimi w harmonii i będziesz lepiej rozumieć swoje zyski.

Przemyślany plan to klucz do sukcesu w biznesie. Nawet jeśli nie planujesz inwestorów ani nie ubiegasz się o pożyczki w celu pozyskania kapitału, we wszystkich przypadkach rozważ utworzenie planu biznesowego. Proces pracy nad planem biznesowym zachęci Cię do zaangażowania się w opracowanie konkretnych celów i kroków działania.

Utrzymuj wszystko na swojej stronie w czystości i niezwykle proste. Wyrzucanie za burtę z tekstem, grafiką i informacjami ogólnie jest frustrujące dla odwiedzających stronę. Ogólny ton Twojej strony powinien odzwierciedlać twój profesjonalizm i wiarygodność, nie umniejszać jej wartości.

Układ biura powinien być ergonomiczny, zwłaszcza gdy umieścisz monitor komputera na biurku. Na przykład upewnij się, że umieścisz monitor lub laptopa w odpowiednim miejscu na biurku, aby ułatwić korzystanie z niego. Nie musisz męczyć się, aby zobaczyć ekran, ponieważ może to spowodować obrażenia. Jeśli będziesz spędzać dużo czasu przy biurku, kup najlepsze miejsce, na które Cię stać. Dotyczy to również klawiatury, podkładki pod mysz, myszy, świateł itp. Jeśli miałbyś wydać 200 dolarów na te przedmioty, możesz zrobić całkiem dobrze.

Znajdź coś, co sprawia Ci radość i wykorzystaj to, co oferuje Twoja firma. Trudniej będzie Ci zmotywować się do pracy nad pomysłem na swój biznes, jeśli ci się nie spodoba. Trzymaj się pola, które naprawdę Cię interesuje.

Korzystając z tej porady, możesz skupić się na obszarach swojej działalności, które odnoszą sukces, zamiast znajdować pułapki, które inni już zbadali. Pozwoli ci to spędzić więcej czasu na sukcesie zamiast walczyć z firmami domowymi.